Poznaj nasz oddział ginekologiczno- położniczy

Serdecznie zapraszamy Panie spodziewające się dziecka, na spotkanie organizowane we wtorek 28 września o godz. 13:00 w Szkole Rodzenia funkcjonującej przy Oddziale Ginekologiczno-Położniczym (wejście C, piętro 1).

Podczas prelekcji poruszone zostaną tematy dotyczące:

– zasad przyjęć do szpitala
– wznowienia i nowych zasad odwiedzin
– nowych standardów opieki okołoporodowej
– zmian na oddziale oraz nowego zespołu lekarskiego
– zespołu prowadzącego przyszpitalną Szkołę Rodzenia
i wiele innych…

Prelekcje poprowadzi ordynator oddziału lek. med. Tomasz Żołnierczyk oraz położna oddziałowa P. Agnieszka Sztukowska.

W trakcie spotkania otrzymasz upominek oraz plan porodu!
Dla uczestniczek przewidziany jest także poczęstunek.

UWAGA!

Wydarzenie dla kobiet w ciąży jest BEZPŁATNE. Liczba miejsc ograniczona.

Aby zapisać się na wydarzenie, należy wysłać zgłoszenie na adres: marketing@szpital.ostrzeszow.pl lub zadzwonić pod numer: 780086837. Na podany adres mailowy otrzymają Państwo informację potwierdzającą wpisanie na listę uczestników. Prosimy o okazanie mailowego potwierdzenia przed rozpoczęciem prelekcji. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Bezpieczeństwo jest jednym z naszych głównych priorytetów. Szpital dokłada wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo zgodne z nowymi zasadami i przestrzega wszelkich środków ostrożności w związku z SARS-CoV-2. Prosimy o zachowanie co najmniej 1,5 metra odległości od innych osób.

Serdecznie zapraszamy!