List Gratulacyjny od Fundacji Rodzić po Ludzku

Z radością informujemy, że nasz szpital został wyróżniony w pierwszej trójce najlepszych placówek medycznych w regionie zachodnim w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku w 2023 roku, przygotowanym przez Fundację Rodzić po Ludzku.

Ten prestiżowy ranking opiera się na opiniach i ocenach kobiet uczestniczących w kampanii społecznej „Głos Matek”, które wyrażają swoje doświadczenia z opieką okołoporodową i warunkami panującymi w naszej placówce poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie ankieta.rodzicpoludzku.pl.

W imieniu całego personelu medycznego oraz pracowników administracyjnych pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym, których poświęcenie i pasja sprawiły, że nasz szpital stał się wzorcem dla innych placówek opieki położniczej w Polsce. To zaszczytne wyróżnienie motywuje nas do dalszej doskonalenia świadczonej przez nas opieki, zawsze z myślą o dobrostanie naszych pacjentek.

Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że będziemy kontynuować naszą misję zapewniania wysokiej jakości opieki medycznej.