Konkurs plastyczny – Ratujemy i uczymy ratować

Konkurs Plastyczny z Okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy – Wyrażamy Kreatywność i Ratujemy Życie!

Czas na akcję! Szpital zaprasza uczniów klas IV-VII szkół podstawowych do udziału w emocjonującym konkursie plastycznym z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który obchodzony jest 9 września. To nie tylko wyjątkowa szansa na wyrażenie swojej kreatywności, ale przede wszystkim okazja do propagowania wiedzy na temat pierwszej pomocy.

Jak wziąć udział?
Przygotujcie swoje farby, kredki, ołówki, a nawet kamienie do malowania – wszystko jest dozwolone! Twórzcie prace plastyczne, które oddadzą ideę pierwszej pomocy i ratowania życia. Wasza wizja może naprawdę przyczynić się do podniesienia świadomości społecznej na temat tego ważnego zagadnienia.

Termin zgłoszeń i szczegóły
Termin składania prac upływa 20 października 2023 roku. Prace można dostarczyć osobiście do Sekretariatu OCZ w naszym szpitalu. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu, który dostępny jest pod linkiem: [ link do regulaminu ].

Dla kogo?
Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych. Niezależnie od wieku, wasza twórczość może mieć ogromne znaczenie w edukowaniu społeczeństwa na temat pierwszej pomocy i zachowań ratujących życie.

Wystawa w szpitalnej galerii
Najlepsze prace zostaną wyeksponowane w naszej szpitalnej galerii, dając wam okazję do podzielenia się swoją twórczością z odwiedzającymi. To unikalna możliwość, aby wasze dzieła przyczyniły się do podniesienia świadomości na temat ratowania życia.

Nagrody dla najbardziej kreatywnych!
Oprócz szansy na podzielenie się swoją twórczością i przyczynienie się do edukacji, przewidujemy również atrakcyjne nagrody dla autorów najbardziej wyjątkowych prac. To nasza forma podziękowania za zaangażowanie i promowanie idei pierwszej pomocy.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w naszym konkursie plastycznym. Razem możemy uczyć się, tworzyć i razem ratować życie! Do dzieła, młodzi artyści!

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu znajdziecie pod linkami niżej: